Zakładasz firmę? Masz jakieś pytania?
Zadzwoń Teraz! 663 777 868

labyrinth
calculator
computer
archive
increase

POMOC KSIĘGOWA PRZY ZAKŁADANIU FIRMY! - Darmowe konsultacje!zobacz

time
“ Czas to Twoje najważniejsze aktywa. Nie pieniądze.” ~ Robert Kiyosaki


certyfikat Ministra Finansów RP

Biuro rachunkowe AS zostało założone w 2004r. i od tego czasu zajmuje się kompleksową obsługą księgową i kadrową firm.

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do mikro i małych firm w zakresie obsługi działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spółek.

Księgowością zajmujemy się kompleksowo i tak, aby nasi klienci nie tracili czasu!

Wierzymy, że nasze największe atuty to wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i kadr (20 lat!), bezpłatna pomoc w zakładaniu firmy po godzinach pracy oraz niezmiernie istotne w dzisiejszych czasach fachowa pomoc, na którą może liczyć niezwłocznie (!) każdy nasz klient.

Oferujemy pełną obsługę (odbiór dokumentów, pełną reprezentację przed urzędami, wystawianie faktur).

Obsługujemy kilkadziesiąt firm z regionu świętokrzyskiego, a także firmy z całej Polski - z Łodzi, Krakowa i Warszawy.

Biuro Rachunkowe AS wszystkim swoim klientom gwarantuje prawidłowe i profesjonalne prowadzenie dokumentacji księgowej, posiadamy certyfikat Ministra Finansów.

Znamy dobrze warunki i wymogi regionalnych biur i urzędów (ZUS, US, PUP), co wpływa na skuteczne załatwianie spraw.

Zaufało nam już wiele firm różnych branż, niektóre z firm korzystają z naszych usług już wiele lat (poniżej słowa rekomendacji).

Serdecznie Zapraszam,

Właściciel Biura Rachunkowego AS

“ Solidna firma, miły kompetentny personel, profesjonalna obsługa, pomoc przy rozwiazywaniu problemów księgowyvh, rzetelność i przejrzystość w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, szeroka oferta usług. Gorąco polecam.” ~ solidna firma na: 5!
Dorota Rać - FHU AUTO-TRADING - Starachowice
,
“ Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc.” ~ fachowa pomoc: 5!
Joanna Smagłowska - Usługi Finansowe i Ubezpieczenia - Rytwiany
,
“ Biuro Rachunkowe prowadzone na wysokim poziomie, rzetelna obsługa oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów przy obecnej biurokracji, a to wszytko za rozsądną cenę. Polecam jako godnego partnera biznesowego.” ~ obługa księgowa na: 5!
Mariusz Wójcik - MARUMET - Starachowice
,
“ Rzetelna i profesjonalna obsługa księgowa. Bezproblemowa wspólpraca, dobry kontakt. Solidna firma - polecam.” ~ współpraca na: 5!
Paweł Dąbrowski - IDKFA Lea - Kraków
,
“ Wszystko co najlepsze. Esencja solidarności i wzorowe partnerstwo. Firma solidna, rzetelna. Profesjonalność, komunikatywność najwyższego formatu. Polecam!!!” ~ obługa księgowa na: 5!
Włodzimierz Wąchocki - KOSTBRUK - Starachowice
,
“ Z Biurem Rachunkowym AS p. Ani moja firma współpracuje już 3 lata. W tym okresie zawsze spotkałam się z profesjonalną obsługą i fachową wiedzą. Bardzo ważna jest również cierpliwość i wyrozumiałość na różne potknięcia z mojej strony. Dlatego polecam ww. biuro rachunkowe.” ~ obługa księgowa na: 5!
Bożena Wieczorek - ALFA-SIEDEM - Starachowice
,
Biuro Rachunkowe AS obsługuje moją firmę od roku 2004. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi księgowej. Polecam wszystkim miłą i fachową obsługę.” ~ obsługa księgowa na: 5!
Stefan Oziomek - STEFBUD - Starachowice
,
“ Jestem w trakcie zakładania firmy i w każdym momencie mogę liczyć na fachową pomoc Biura Rachunkowego ASpani Ani Staneckiej, zwłaszcza w podejmowaniu decyzji czy być VAT-owcem czy nie, w rozwiewaniu wątpliwości dot. rozliczania przyszłych umów, składek ZUS itd. To ogrom wiedzy!” ~ pomoc: 5!
Katarzyna Feliksik - Warszawa
,

Biuro Rachunkowe AS, ul. Wojska Polskiego 16, Starachowice, woj. świętokrzyskie